Przysmaki dla kociaków

Kocie przysmaki to bogactwo różnorodnych smaków, które uwielbiają nasze czworonogi. Niestety nie można z nimi przesadzić, trzeba je podawać z rozwagą, aby nie zastąpiły pełnowartościowej diety. Wysokiej jakości, naturalne smakołyki mogą okazać się pomocne w przeróżnych sytuacjach. Przy szkoleniu kociaków, nagradzaniu ich czy nawet przy zmianie karmy. Dlatego pokażemy Wam jakie przysmaki dla kociaków sprawdziły się u nas.

czytaj więcej

Recenzja drewnianego żwirku Calitti WOOD

Żwirek Calitti WOOD FIBRE jest przeznaczony nie tylko dla kotów, ale również dla gryzoni i ptaków. Żwirek ten został wyprodukowany w 100% z naturalnych włókien roślinnych. Nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Dzięki czemu ulega całkowitej biodegradacji. Producent zapewnia, że żwirek Calitti WOOD szybko się zbryla oraz skutecznie eliminuje brzydkie zapachy. Ale czy rzeczywiście tak jest? Sprawdziliśmy go 🙂

czytaj więcej

Jak przygotować się na przyjście kociaka do domu?

Przybycie małego kociaka do nowego domu zawsze sprawia wielką radość. Jednak przychodzi taki moment kiedy dopadają nas różne pytania. Chcemy, żeby kociak w naszym domu czuł się jak najlepiej, ale nie potrafimy wybrać odpowiednich produktów spośród ogromnej ich ilości na rynku. Doskonale rozumiemy przyszłych właścicieli kociaków, sami byliśmy w podobnej sytuacji. Z tego powodu stworzyliśmy mały przewodnik, który pomoże Wam przygotować się na przyjście małego kociaka. Podpowiemy co u nas się sprawdziło, a co nie oraz o czym warto pamiętać na samym początku.

czytaj więcej