Szkolenie „ABC Żywienie kota”

W dniu 21.03.2021 roku odbyliśmy szkolenie online „ABC Żywienie kota” w Akademii Edu Zoo. Kurs został poprowadzony przez przemiłą prowadzącą Berenikę Niesłuchowską, która jest konsultantem żywieniowym psów i kotów.

Szkolenie było niezwykle interesujące dla osób zarówno posiadających już jakąś wiedzę jak i dla tych co są zupełnie początkujący w temacie żywienia kociaków. Pani Berenika w bardzo interesujący, jasny i zrozumiały sposób przedstawiła wszelkie zagadnienia związane z odżywianiem naszych podopiecznych. Każdy z tego kursu mógł wynieść coś dla siebie istotnego.

Dzięki szkoleniu oboje usystematyzowaliśmy swoją wiedzę na temat żywienia kotów. Poznaliśmy sposoby przeliczania danych przedstawianych na etykietach różnych karm pod względem zapotrzebowania naszego kociaka. Wiemy teraz dokładnie jak dobierać karmy, na co zwracać uwagę wybierając konkretną puszkę.

Polecamy każdemu Akademie Edu Zoo oraz wykłady Pani Bereniki! Naprawdę warto. Niezależnie czy już posiadamy jakąś wiedzę czy jesteśmy w danym temacie zupełnie początkujący. Każdy kurs w Akademii Edu Zoo kończy się certyfikatem zaświadczającym ukończenie szkolenia.